Türkçe

Misyonumuz Hakkında

11 Mart günü Japonya’yı vuran deprem ve izleyen tsunami felaketi, anlatılamaz hasar ve gittikçe ilerleyen insani krizle sonuçlanmıştır. Önemli miktarlarda yardıma ihtiyaç vardır.
Oyun endüstrisinin Japonya’yla özel bağları olduğu açıktır. En sevdiğimiz oyunlar burada üretilmekte, arkadaşlarımız ve ailelerimiz burada yaşayıp çalışmaktadır. Oyun endüstrisi ve topluluğu genel anlamda oldukça tutkuludur ve kelimelerle tarif edilemez biçimde iyilikseverdir.

Bu “Play For Japan” (Japonya İçin Oyna) kampanyasının tek amacı, iletişime geçip, bu tutku ve fedakârlığı genel yardım çabalarına yönlendirmektir. Bu sitede, Japonya’da yardım çalışmalarını sürdürmekte olan, seçkin ve yasal hayır kurumlarına doğrudan bağış yapılabilecek bağlantılar bulacaksınız. Ayrıca, yerel etkinlikler ve yardım kurumu açık artırmaları şeklindeki diğer bağış toplama fırsatlarının yanı sıra, bu kriz ve kurtarma gözler önüne serildikçe, endüstri ya da topluluktan herkesin kendisini ifade ettiği bir nokta da bulacaksınız.

Play For Japan kampanyası, katkıda bulunan, danışmanlık sağlayan, satış yapan, teklif sunan, yazan, fotoğraf çeken ve ağızdan ağza yayılmasına yardımcı olan insanlar olmadan gerçekleştirilemezdi. Teşekkürler.

Bizimle İletişime Geçin

Gönüllü koordinatörleriniz:

  • Billy Berghammer
  • David Chen
  • Elisa Di Fiore
  • Kyoko Higo
  • Sonia Im
  • Sterling McGarvey
  • Christian Nutt
  • Andrew Pfister
  • Meagan Marie

Grafik ve logolar Seana Lyn Mickols tarafından hazırlanmıştır. Erken koordinasyon için Rick Curnutte, Darren Gladstone, Justin Keeling, Sam Kennedy, Garnett Lee, Lisa Mason, Thu Nguyen, Adam Pfister ve Andrew Vestal’e teşekkürler.

Yaptıkları çevirilerle yardımcı olan yerelleştirme uzmanlarına özel teşekkürler: 4-Real Intermedia GmbH, APlay Translations, Jesús Calzado, Fong-Chyi Wen, Gloc.it, Zeki Ilker Dogan, Sandra Monferrer, Céline Odo, Kai Oehler, Synthesis International, Ken Yoneda Le.

E-posta: contact@playforjapan.orgauctions@playforjapan.org | album@playforjapan.org
Twitter: @PlayForJPN / #playforjapan
Facebook: http://www.facebook.com/playforjapan
Tumblr: http://playforjapan.tumblr.com

Logolar (normal çözünürlük):

Logolar (yüksek çözünürlük):

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s